Gawła, Florentyny, Grzegorza 18 października, 2021 23:59:59
Ostrów Wielkopolski

Aktualności

6.04.2017

Nowa atrakcja w PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka

Graffiti 3D to nowa atrakcja w PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka. Graffiti 3D lub inaczej anamorficzne polega na tym, żeby namalować obraz lub jego fragment w taki sposób by był on widziany tylko w z odpowiedniej perspektywy, a czasami nawet przy użyciu innych przedmiotów. Takie graffiti, kroczącą biedronkę, już od 1 KWIETNIA można oglądać na Piaskach przy wejściu do Parku Olbrzymich Owadów. 

Zapraszamy do PARKU PRZYGÓD Piaski Szczygliczka!

Wkrótce otwarcie Parku linowego oraz Parku Olbrzymich Owadów w nowej odsłonie. Do zobaczenia!

 

3.03.2017

PARK PRZYGÓD poszukuje pracowników!

20.01.2017

Zimowe atrakcje w PARKU PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka

PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka tętni życiem przez cały rok. Latem przyciąga atrakcjami takimi jak: Park Olbrzymich Owadów, park linowy i Wieża Na5ięć, ścieżki edukacyjno-ekologiczne, place zabaw. Piaski przyciągają także amatorów kąpieli słonecznych i wodnych, zimą natomiast amatorów łyżew, sanek oraz nart.

Zimowa aura, otoczenie ośrodka, płynąca z głośników muzyka, niedroga wypożyczalnia łyżew - to wszystko sprawia, że na Piaski warto przyjść! 

Podczas ferii zimowych (30.01. – 12.02.) i nie tylko, lodowisko i wypożyczalnia sprzętu zimowego funkcjonować będą codziennie, także w weekendy. Każdego dnia od godz. 14:00, oczywiście jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne

W weekendy będzie czynna Restauracja Plażowa. W soboty od godz. 13:00, a w niedziele i święta od godz. 12:00, zapraszamy na smaczne dania, pyszną zapiekankę oraz posiadówki z grzańcem i gorącą czekoladą przy kominku.

PARK PRZYGÓD Piaski-Szczygliczka i Restauracja Plażowa  zapraszają!

6.01.2017

Długi styczniowy weekend na Piaskach

Przepiękna zimowa aura zachęca do spacerowania na terenie ośrodka Piaski-Szczygliczka.

Zimą zapraszamy na posiadówki przy kominku do Restauracji Plażowa w każdy weekend oraz święta. Polecamy pyszną szarlotkę na ciepło oraz rozgrzewające wino.

Informujemy, że w dniach:

6.01. (piątek) - Święto Trzech Króli - Restauracja będzie czynna od godz. 12:00.

7.01. (sobota) - Restauracja będzie czynna od godz. 14:00.

8.01. (niedziela) - Restauracja będzie czynna od godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

23.12.2016

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok